teslimat-bilgileri
Facebook İle Giriş

 

Teslimat Bilgileri

Çoklu Paket Gönderimi
Eğer aynı siparişiniz içinde aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek seferde yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.

Sipariş Takibi
Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Yada 0533 226 20 05 numaralı Whatsapp Müşteri Hizmetleri'mizden sorgulatabilirsiniz. 

Teslim Alma
Satın aldığınız ürünler sipariş verdiğiniz günü takip eden 1(Ibir) ile 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

GÖNDERİM ALANI
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ

Ücretlendirme
Seninmoda.com müşterilerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez. Seninmoda.com'dan alacağınız her ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli 21,99 TL'dir. Kapıda ödemeler için kargo şirketi tarafından 10TL kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaktadır.

Teslimat Süresi
Siparişleriniz,maksimum 7 iş gününde elinizde oluyor. Özel dikim olan ürünlerde sipariş süresi için lütfen 0533 226 20 05 nolu whatsapp destek hattımızdan  bize ulaşabilirsiniz.

Paketleme
Özellikle kırılacak eşyalarda ihtimal dahilinde çıkabilecek problemlere karşı, siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor.

ÖZEL DİKİM ÜRÜNLER
Seninmoda.com, sitede bulunan ürünler için müşterilerine provasız olarak üste dikim hizmeti sunar. Hizmet kalitemizi yüksek düzeyde tutarken, müşterilerimize daha uygun fiyatlı alışveriş imkanı sunabilmemiz adına, satışı gerçekleşmiş ürünlerin iadesi ve tadilatı için aşağıdaki kriterler belirleyici olacaktır.

1-Sitemizden satın aldığınız her ürün, eğer dikişinde bir sorun varsa ya da sizin tarafınızdan verilen ölçülere göre dikilmemişse, Seninmoda.com tarafından koşulsuz olarak iade alınır. Aynı şekilde, kumaşta ya da giyside defo tespit edilmesi halinde de, yani müşteriye kusurlu ürün gönderilmiş ise yine Seninmoda.com satın almış olduğunuz ürünü iade almaktadır. Unutulmamalıdır ki; müşterilerimizden kendi vücut ölçüleri istenmektedir. Bu nedenle giysilerin bitmiş halinin ölçüsü giysinin modeline ve kalıbına göre, verilen ölçülerden farklı olacaktır.

2- Ürünün dikiş ya da ölçülerinde bir hata yoksa, abiye kategorimizde yer alan ürünlerin ve deri ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
3-İade işleminin gerçekleştirilmesi için müşterilerimizin öncelikle [email protected] mail adresimize bildirimde bulunmalıdır. Daha sonra sistemde bulunan iade formunu doldurmaları gerekmektedir. Ardından ürünü kullanılmamış olarak, orijinal paketi içerisinde tarafımıza göndermelidirler.

4-Ürünün kullanılmış, zarar görmüş, üzerinde tadilat yapılmış olması vb. gibi durumlarda, Seninmoda.com, müşterilerimize para iadesi yapmayacaktır. Ürünün kullanılmış, zarar görmüş, üzerinde tadilat yapılmış olması vb. gibi durumlarda, Seninmoda.com, müşterilerimize ücret iadesi yapmayacaktır. Ürünün kullanılmış, zarar görmüş, tadilat yapılmış olup olmadığına karar verme hakkı Seninmoda.com' a aittir. Ekibimiz bu gibi durumlarda gönderiye ait tespit tutanağı doldurur ve iade kullanım hakkı ihlalini belgeler.

5-Seninmoda.com müşteri ilişkilerine değer verir. Bu sebeple, dikiş veya ölçüden kaynaklanan bir hata bulunmadığı durumlarda da müşterilerine yardım etmeyi amaçlar. Bu yardımlar; kol ya da giysi boyu kısaltma, daraltma veya duruma göre belirlenecek olup, ürüne ekleme yapmayı gerektirmeyecek şekildedir.

6- Seninmoda.com, dikiş veya ölçü hatası olmadığı zamanlarda, müşterilerine sunduğu bu hizmetten her sipariş başına bir defaya mahsus faydalanılabilir. Tekrar tekrar tadilat istenmesi veya durumun suistimal edilmesi söz konusu olduğunda, Seninmoda.com müşteriye yardım etmeyi reddedebilir veya müşteriden ek ücret talep edebilir.

7- Seninmoda.com, dikiş veya ölçü hatası olmadığı zamanlarda, Seninmoda.com'dan talep edilecek ürün genişletme, kol ilave etme, yaka kapatma, boy uzatma gibi ürüne ekleme yapılmasını gerektiren isteklerde, yapılacak değişikliğe bağlı olarak müşterilerimizden ürün tutarının %10 - %50 oranında değişecek ekstra tutar talep edilebilir.
İade edeceğiniz ürünle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa sitemizdeki İade İşlemleri bölümünü inceleyebilir ya da 0533 226 20 05 nolu whatsapp destek hattımızdan  bize ulaşabilirsiniz.