garanti-degisim-sartlari
Facebook İle Giriş

 

İade - Değişim Şartları

İade - Değişim Şartları

DEĞİŞİM :

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,  tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde ürün ile beraber gelen sipariş formunu arkasındaki değişim formunu eksiksiz doldurarak faturasını teslim aldığınız kargo firması PTT Kargo(203027064) ile 21.90TL kargo ücreti ödeyerek gönderebilirsiniz.

Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin kesinlikle yıkanmamış olması gerekmektedir. Su ile temas eden ürünlerin değişimi kabul edilmez.

Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün depomuza giriş yaptıktan sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize gönderilecektir.

İç çamaşırı, mayo, şal ve başörtülerde hijyen sebebi ile değişim yapılamamaktadır.

Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 14 günü geçmiş, kullanılmış,satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, (varsa) kolisi hasar görmüş olursa yada faturası olmaması halinde, (varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

Değişim Adresi : 600 Evler Mah. Atatürk Cad. No:35  Bandırma / BALIKESİR  E-MAİL : info@seninmoda.com Whatsapp Destek Hattı : 0 551 966 30 04

İlgili sürelerin aşılması durumunda, değişim işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0 551 966 30 04 nolu whatsapp müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.